KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413039
nr 1441 3039
Bror Ljunggren
(1884-1939)
Oljemålning, Bror Ljunggren (1884-1939), Signerad, daterad 1937, hus. Olja på pannå, 15x22cm, yttermått inklusive ram: 31x37cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:52:36
250 kr
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Lis Husberg (f. 1920)